Gruzija: atsiliepimai

Iš Kvoseliai.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Ar tai kas rašoma, yra teisybė, labai domina autorius. Gal tik Tu matai šalį tokią, gal kiti mato kitaip. Atsiliepimai tų, kurie paskaitė šį puslapį, nuvažiavo, palygino, ir atrašė. Nuomonę galima tiesiog pasiųsti el. paštu kvoseliai@gmail.com. Geri žodžiai įkvepia:

Turinys

Algis, Palangos visureigių klubas 4x4Pajūris, 2010.09.01

Palangos klubas 4x4Pajūris

Supratau. Jūsų Kvoselius išnardėm kiaurai. Ten ir susirgom Gruzija

Ramūnas Karuža, Vilnius, 2010.10.21

Ramūnas ir kompanija
Laba diena p. Vytai! Mes, kukli 4 asmenų grupelė iš Vilniaus (Ramūnas, Arvydas, Ernestas ir Lina) prieš pora savaičių grįžome iš kelionės po Gruziją. Norim padėkoti Jums už puikų puslapį kvoseliai.lt[1] ir Jūsų rekomendacijas ir patarimus. Nors turėjome laiko tik savaitę, bet ispūdžiai iš Gruzijos liks visam gyvenimui. Tris dienas buvom Kachetijoje (gyvenome Signachyje pas Guramą Žandarašvilį jis mus ir vežiojo po vienuolynus, david garedžą ir vyno rūsius), dvi Chevsuretijoje (Gia Lapauri buvo užimtas, rekomendavo Vladimirą (Lado), siek tiek Tbilisyje, ir vieną dieną Goryje ir Mschetoje, viskas labai patiko-žmonės, gamta ir maistas (žinoma ir vynas) nerealu. Ypatingai ačiū už Chevsuretiją (orai buvo permainingi, vis nezinojom ar pavyks), bet tas dvi dienas oras buvo nuostabus, įspūdžiai nepakartojami, toks grožis ir ekologija! Šatilis ir Mutso fantastika..kaip norėtusi kada grįžti ir kokią savaitėlę kitą ten ramiai pabūti, gal pagaudyti upėtakių arba įsiprašyti pas Važą (labai įdomi asmenybė), kad kartu į kalnus paimtų:))dar kartą ačiū ir linkejimai nuo Važos..sakartvelo gaumardžos!

Ramunė Žukauskienė, žurnalistė, 2011.07.08

Ramunė su drauge

Pirmiausia noriu padėkoti už puikią ir labai naudinga svetainę - kvoseliai.lt. Pasinaudodami jos rekomendacijomis, drauge su vyru ir dviem draugais apsilankėme Gruzijoje per praėjusias Velykas. Įspūdžiai nepamirštami, ypač pažintis su gidu Jūsų bičiuliu G.Lapauriu. Ačiū, kad per tinklalapį suteikėte galimybę rasti puikų šalies reprezentatorių ir išties labai įdomų asmenį.

Ramunės komentaras nuotraukai: Paplūdimio skraistės ir sijonai ant kelnių, skarelės ant galvų - nors jautėmės tarsi karnavalo dalyvės, bet užtat Gruzijos šventyklose išvengdavome priekaištingų žvilgsnių ir kartais atrodėme labiau pasiruošusios šventviečių lankymui nei pačios gruzinės :-)

Mano nuomone, prie šios kuklios aprangos labai gerai dera rimti trekingo batai :-)

Puikios nuotraukos autorius - Egidijus Žukauskas

Milda Pauliukenaitė, 2011.09.07

Prieš kelias dienas sugrįžome iš Gruzijos su krūva pačių geriausių įspūdžių.Didelis Jums ačiū už kontaktus, rekomendacijas. Gia fantastiška asmenybė! Jo dėka, kiek tai įmanoma per tokį trumpą laiką, pamatėme šalį, sutikome daug draugiškų ir įdomių žmonių... Viskas klostėsi puikiai, kelionė viršijo visus lūkesčius! Buvote teisus, šia šalimi galima susirgti :)) Dabar aš jau Jums pavydžiu, kad keliaujate ten greitu laiku :)

Barbora Janulionyte, 2013.01.09

... sutikome lietuvius, kurių paklausus, kaip keliauja po Gruziją, iš kur sužinojo kur apsistoti Batumyje, atsakė, kad vadovaujasi kvoseliai puslapiu, jame esančiomis nuorodomis, ir kad geresnio gido nėra visame internete. Taip pat paprašė, kad būtinai ir nuo jų Jums padėkotume.

Į Gruziją visi tikrai planuojame grįžti! Nuostabus, tikras, šiltas kraštas!

Ačiū Jums nuoširdžiai dar kartą nuo visų mūsų, kad padėjote jį pažinti ir puikių kelionių ateityje!

Barbora, Oskaras, Aušra ir Monika

Edita Mališkienė, 2013.01.17

Pati be galo dėkoju šio saito sukūrėjui ir aistringam Gruzijos mylėtojui Vytui - būtent jo patarimai padėjo mums susiplanuoti puikias atostogas. Ačiū. Labai nuoširdžiai:)

Dalius Jucevicius, 2013.09.29

Mes prieš tris savaites grįžome iš nuostabios šalies – Gruzijos. Apie Gruziją austi mintį pradėjau dar pernai gruodžio mėnesį. Jūsų tinklapis „Kvoseliai“ mums padėjo įgyvendinti savo svajones. Būtent šio tinklapio dėka mes radome įpatingą žmogų Gia Lapauri, kurio pagalba mes ir susipažinome su Gruzija. Nuostabus žmogus, sugebantis reprezentuoti savo šalį, žmogus – vaikščiojanti enciklopedija. Jo dėka susipažinome su daugybe gerų žmonių, tokių kaip Manana (Signagyje), išmaišėme visą Kachetiją. Taip pat aplankėme bendrą jūsų su Gia įsigytą „fazendą“. Ten viskas gerai, namelį prižiūri peliukas, kuris mus pamatęs spruko į židinį :) Mes susižavėjome Gruzija ir tikrai ten grįšime, nes pilnai pažinčiai su Gruzija savaitės neužteko ... Dar kartą nuoširdžiai jums dėkojame už tokį tinklapį ir norime kad patalpintumėte žemiau esantį mūsų atsipiepimą. Sėkmės jums !

Gruzija – kerinčios gamtos, saulės, svetingų bei įdomių žmonių šalis. Aktyviai ir su didele meile puoselėjantys savo tautos tradicijas. Na, o geriausiai kiekvieną savo šalies kertelę išmano ir su ja mielai supažindina tikras Gruzijos sūnus – Gia Lapauri. Tai gidas iš didžiosios raidės, kuris turi atsakymą į kiekvieną turistui iškilusį klausimą. Jis - vaikščiojanti enciklopedija ir įdomi asmenybė, su kuria norisi bendrauti dar ir dar ... Ačiū šiam žmogui, padėjusiam pažinti šią šalį, jos žmones, kultūrą ir dvasią. Tik prieš tris savaites grįžome iš šios šalies, bet vėl į ją trokštame sugrįžti.

Dalius, Reda, Liuda, Gintaras 2013.09.09.

Asmeniniai įrankiai
Translate